Новинки

BESTARD

Bestard Mountain Boots – це сімейне виробництво взуття, засноване в 1940 році в невеликому іспанському містечку Льосета на Майорці, яка має давні традиції швацького виробництва.

Після 30 років ремісничого виробництва та роботи для інших брендів, в 1970 році, Марія, Антоніо та Педро Комас Бестард вирішили змінити курс - Bestard почав спеціалізуватися на виробництві гірського взуття. Прагнучи використовувати лише найкращі матеріали, в цей період Bestard розпочинає співпрацю з престижними європейськими будинками, такими як Dupont та Vibram.

У 80-х Bestard починає використовувати водонепроникну та дихаючу мембрану Gore Tex, часто у поєднанні зі шкірою та Cordura, що стає ще однією важливою якісною зміною у виробництві. Окрім того, в асортименті Bestard з’являються нові лінійки взуття – для піших прогулянок, скелелазіння, парапланеризму та подорожей.

Сьогодні Bestard є визнаним брендом на міжнародному ринку далеко за межами Іспанії, а взуття Bestard набуло слави “невбиваємого” завдяки своїй міцності та високій якості.

Бренд продовжує рости та завойовувати довіру, керуючись філософією, отриманою в спадок від батьків та якою керувалися всі ці роки – завжди робити черевики найвищої якості з використанням передових технологій, такі черевики, які хочеться носити самим.