Новинки

FJALLRAVEN

Історія бренду Fjallraven почалася в 1950 році, коли 14 річний хлопчик Окє Нордін (åke Nordin) зібрав дерев'яну раму для рюкзака у дворі свого будиночка в північній Швеції. Окє більшу частину свого життя провів на природі, але рюкзаки того часу лише ускладнювали життя в поході, майже не полегшуючи ношу.

Він зшив рюкзак з міцної бавовни на маминій швейній машинці та прикріпив його до рами шкіряними ременями. Його популярність була лише питанням часу. У найближчі роки Оке зробив десятки рюкзаків для друзів та знайомих. Незабаром любителі довгих походів, альпіністи та навіть пастухи заговорили про новий рюкзак, який дозволяв нести більше і далі. Молодий Окє почав замислюватися над тим, аби створити компанію, яка зробила б активний відпочинок на природі доступнішим.

Головна мета Fjallraven - створювати речі, які дадуть людям можливість отримувати задоволення від відпочинку на природі.

Сьогодні компанія пропонує широкий асортимент продукції. Крім рюкзаків, Fjallraven випускає тенти, намети, спальні мішки, туристичне спорядження, а також одяг для активного відпочинку і повсякденного життя.

Продукція бренду продається більш ніж у 20 країнах світу. Протягом уже багатьох років компанія активно працює над тим, щоб захистити людину, тварин та довкілля.