Новинки

GRANGERS

Не буває поганої погоди, буває лише неправильний одяг. Вже понад 80 років Grangers захищає вас та ваш одяг, взуття і спорядження від негоди, створюючи засоби для очищення та надання водонепроникних властивостей виробам із тканини та шкіри. Grangers дозволяє ігнорувати стихію та дає можливість зробити будь-яку пригоду можливою!

Grangers було засновано в 1937 році в англійському містечку Уотфорд, неподалік Лондона. Через 10 років, з думкою про довкілля, бренд розробив перший у світі гідроізоляційний засіб на водній основі, відкривши шлях до відповідального захисту.

1953 рік, рік першого успішного сходження на Еверест став визначним для Grangers, адже під час цього сходження намет підкорювачів найвищої вершини Едмунда Хілларі та Тенцинга Норгея, розбитий на висоті 8500 м, був оброблений саме просоченням Grangers.

В 1977 році компанію купує її теперішній керівник, підприємець Мартін Роуз та розпочинає трансформацію, яка виводить бренд в лідери ринку, яким він є сьогодні.

В 1990 році виробництво переміщується в Дербішир, де і нині виробляється більша частина продукції бренду, тож команда повністю контролює весь процес виробництва продуктів, що дозволяє гарантувати їх якість.

Команда Grangers із пристрастю ставиться до довкілля і прагне зробити все можливе, щоб захистити світ, в якому ми живемо сьогодні, щоб мати змогу досліджувати його в майбутньому. Спеціалізована лабораторна команда постійно працює над перевіркою складу продукції та гарантує не лише її високу якість, а й екологічну відповідальність, адже продукція бренду не містить шкідливих для довкілля фторовмісних сполук. Команда надзвичайно пишається тим, що у 2007 році Grangers став першим брендом подальшого догляду, який здобув статус партнера системи Bluesign® - системи, принципи якої базуються на мінімізація шкідливого впливу виробництва на довкілля.

Команда Grangers багато працює для того, щоб захистити вас від негоди та отримує від того величезне задоволення. Завдяки широкому асортименту продукції, Grangers готові підтримати вас в будь-якій пригоді – чи то прогулянка з собакою, тривала пробіжка в літній день, чи сходження на найвищу вершину в зливу.