Новинки

KEEN

KEEN – заснована у 2003 році Рорі Фьoрстом (Rory Fuerst)і Мартіном Кіном (Martin Keen) у місті Аламеда, Каліфорнія.

Виходячи з особистих потреб, Мартін Кін розробив гібридні сандалі, що захищають ноги під час вітрильних перегонів. Мартін носив їх всюди, попри те, що його друзі сміялися над їх незвичним зовнішнім виглядом. Попри це, Мартін запатентував свою ідею і започаткував бренд Keen.

У 2004 році компанія долучається до допомоги після руйнівного цунамі в Південно-Східній Азії та витрачає весь річний рекламний бюджет на допомогу постраждалим. З того моменту у бренду народжується концепція Hybrid.Care – ідея про соціальну відповідальність бізнесу перед людством і навколишнім середовищем.

А вже у 2005 Keen формулює свою філософію – Create. Play. Care (Твори, Розважайся, Піклуйся). Дотримуючись цієї філософії, компанія докладає багато зусиль для створення якісного продукту, який дозволить покупцям насолоджуватися активностями, які вони люблять: туризм, подорожі, відпочинок, розваги, прогулянки. Турбуючись про навколишнє середовище, KEEN приділяє особливу увагу у виробництві взуття використанню матеріалів вторинного перероблення.

Зараз, крім великої кількості взуття для мандрів, спорту, спеціалізованого взуття для робітників, KEEN має колекцію одягу, рюкзаків та сумок.