Новинки

KOMPERDELL

Komperdell – вже протягом 100 років конструює і виробляє палиці для різноманітних видів спорту та активного відпочинку. Асортимент налічує велику кількість палиць для трекінгу, скандинавської ходи, турінгу, фрірайду та інших лижних видів спорту. Усі без винятку палиці виготовляються на власному заводі на батьківщині бренду – в Австрії. Компанія почала свою діяльність у далекому 1922 році у Відні як виробник тростин для туризму і прогулянок, а також, більярдних київ з горіхового дерева. У той час, виробництво спеціалізованих лижних палиць було екзотичною справою, але вже незабаром почалися серйозні зміни.

У 1939 році перша ж модель палиць, зроблених з бамбука, підкорила ринок і витіснила палиці, зроблені за традиційною технологією з горіхового дерева. Після закінчення Другої Світової Війни почалося відновлення відносин між країнами та поновлення світового спорту й активного відпочинку. Відновлення світової економіки надало поштовх компанії Komperdell.

Вже у 50-х роках було створено перші металеві лижні палиці.

1970 рік – виготовлено 150 000 пар палиць. Більш легкі алюмінієві палиці витісняють вироби з дерева та важкі сталеві.

У 80-ті компанія Komperdell проводять масштабні дослідження у розробці та з’являються перші телескопічні палиці, а також система віброгасіння (anti-shock).

90-ті роки були ознаменовані світовими технічними проривами, у Komperdell з'являються надлегкі палиці, зроблені з нового матеріалу - карбону.

У 2003 році набуває популярності "Nordic walking" або скандинавська хода і Komperdell робить спеціалізовану серію палиць для нового виду спорту.

Компанія Komperdell завдячує своєму розвитку багатьом відомим спортсменам з гірськолижного спорту та альпіністам, які зробили великий вклад у створенні спеціалізованих палиць високого рівня.