Новинки

LAKEN

Це був 1912 рік. Перший стрибок з парашутом, друга експедиція на Південний полюс, неймовірне місячне затемнення, винайдення застібки-блискавки… В цей рік дивовижних подій та чудових ідей іспанський дизайнер Грегоріо Монтесінос повернувся до своєї рідної Мерсії, тривалий час пропрацювавши в алюмінієвій промисловості у Франції. В цьому ж році він разом зі своєю родиною заснував компанію.

В той час напої та продукти харчування транспортували та зберігали в контейнерах багаторазового використання. Це не було екологічною свідомістю, це був єдиний доступний варіант. Матеріал контейнерів мав бути не лише міцним, але й сприяти якомога довшому зберіганню продуктів. Зберігання, можливість повторного використання, якість та довговічність — все це стало частиною ДНК Laken з моменту заснування.

Розпочавши з повного циклу виробництва шовку, виготовлення консервних банок вручну, компанія зосередилася на алюмінії. Каструлі, пательні, казани – нова компанія розпочала виробництво різноманітного посуду, в основному кухонного.

А потім прийшов час пляшок для пиття. Вони були легші, дешевші та довговічніші, ніж керамічні та скляні місткості, які в той час використовувались для транспортування води та інших напоїв. Хоча дон Грегоріо та його партери ще не знали про це, але в цей час народився всесвіт Laken.

Перші роки були непростими. Це був час обмежених ресурсів та великої кількості роботи в регіоні, де майже не існувало промислових підприємств. Але засновники компанії не переставали вірити своїм ідеям. В результаті, продаж тисяч і тисяч пляшок для пиття армії, для якої вони були дуже корисні через легкість та оброблені від молі чохли, означало початок масового виробництва. Розповсюдження промислових посудомийних машин в 70-ті роки, склад мийних засобів яких був надто агресивним для алюмінію, змусив компанію звернутися до виробництва кількох спортивних товарів. Всесвіт Laken вийшов із кухонь і почав заселяти гори та дороги.

Весь досвід та знання, здобуті протягом багатьох років напруженої праці сприяли включенню у виробництво нержавіючої сталі, тоді до асортименту додалися термоси та термопляшки. Пізніше у виробництво був залучений якісний пластик тритан, кольори стали більш яскравими, а дизайн більш вишуканим, а також народилася абсолютна нова дитяча лінійка - Laken Junior.

Через 100 років від заснування компанії основна мета Laken досі полягає в тому, щоб задовольнити ваші потреби в транспортування та зберігання рідин і продуктів харчування, а також зробити це якомога безпечніше для довкілля.