Новинки

MONTANE

Montane - британська компанія, яка стала синонімом легкого та дихаючого одягу та спорядження. Заснована в 1993 році, компанія тісно співпрацює з провідними експедиціями в полярні та гірські райони по всьому світу, використовуючи їх досвід для розробки дизайну своїх продуктів.

Montane були першими, хто по-справжньому розсунув межі можливостей одношарового гірського одягу за допомогою своєї технічної куртки Extreme Smock, а пізніше, усвідомивши справжню цінність вітрозахисного одягу, створили першу супер-компактну вітровку Featherlite Smock, яка не продувається та дихає. Featherlite Smock стала, певно, найфункціональнішим та найінноваційнішим елементом вітрозахисного одягу відколи мандрівник Фрітьйоф Нансен, плануючи перший перетин Гренландії понад 100 років тому, зрозумів, що вітрозахисні властивості одягу є таємницею швидкого та комфортного пересування в горах.

Montane створює інноваційний, легкий, дихаючий одяг та спорядження для занять спортом на витривалість і активностей в екстремальних умовах. Керівним принципом проєктування одягу є функціональність та довговічність, тож Montane співпрацює з провідними світовими поставниками тканин для розробки нових матеріалів, які розширюють межі можливостей одягу, спорядження та аксесуарів, щоб створювати найлегші, найміцніші та найфункціональніші продукти на ринку. Професіонали, які працюють в складних екстремальних умовах та потребують найвищої кваліфікації одягу та обладнання, обирають Montane.

Створюючи продукти для диких та екстремальних умов, Montane робить важливий внесок у виживання та постійну підтримку таких місцевостей. Надаючи допомогу Європейській асоціації охорони природи, підтримуючи партнерство із Британською Радою Альпінізму та роблячи щорічні пожертви у програму Fix the Fells для допомоги Національному парку Лейк-Дістрікт, Montane робить все можливе, щоб захистити безцінні ландшафти.