Новинки

MSR

Точна інженерія натхненна шаленими мрійниками. Історія MSR розпочалась в 1969 році не зі створення продукту. Інженер та завзятий альпініст з Сіетла Ларрі Пенберті заснував MSR з єдиною метою – підвищити безпечність альпіністського спорядження та відправився у своєрідний хрестовий похід, натхненний змінювати галузь.

Отже, MSR розпочинає свою діяльність як інформаційний бюлетень, присвячений підвищенню безпеки альпінізму. Ларрі завзято береться за справу під керівництвом комітету альпіністів та в загальному понад півтора року проводить, досліджуючи альпіністське спорядження - перевіряючи пальне для печей, подовження мотузок, міцність льодорубів та цілий перелік інших важливих питань.

З часом масштаби проєкту виходять за межі можливостей Пенберті та через 6 місяців після початку діяльності він створює компанію Mountain Safety Research, Inc., як платформу для продажу безпечного обладнання власної розробки та інших виробників. Зароблені кошти мали йти на підтримку досліджень.

Метою Пенберті було надати альпіністам найкориснішу інформацію та найкраще спорядження. Якщо його не існувало – Пенберті створював його сам. Час ішов і інформаційний бюлетень все більше залежав від продажу нового альпіністського спорядження. Багато продуктів були розроблені самим Пенберті, зазвичай, у відповідь на реальні труднощі, з якими він стикнувся, як альпініст.

Сьогодні команда MSR і досі продовжує хрестовий похід Ларрі, рухома його прагненням розробляти високоякісні продукти, які пропонують більшу продуктивність, надійність та, відповідно, безпеку в віддалених районах. Багато продуктів MSR і досі збираються вручну в тій самій будівлі, де й розробляються.