Новинки

PLATYPUS

Platypus – бренд питних систем, який входить до американського концерну Cascade Designs (Therm-A-Rest, MSR).

Бренд створює гнучкі та компактні універсальні засоби і модулі для збереження гідробалансу туриста чи спортсмена у будь-яких умовах – від спекотного клімату пустелі до вершини з льоду та каменя.

У 1996 році Platypus створює свою першу питну систему, а у 1998 році свій перший гідратор – питну систему для наплічника, яка суттєво відрізнялася від конкурентів. По-перше, Platypus додали у систему велику герметичну застібку Big Zip, для комфортного заливання води та очищення ємності. По-друге, оновили покриття іонами срібла, що запобігає утворенню шкідливих бактерій та робить воду смачнішою.

У 2008 році бренд приділяє багато уваги потребам туристів та альпіністів. І результатом новітніх розробок стали прості у використанні та ефективні похідні фільтри для води.

У 2009 році з’являються еластичні ємності великого об’єму. Ці м’які каністри зайняли своє місце в лінійці товарів бренду, завдяки великому попиту серед туристів.

Виробничі потужності бренду розташовані в Сіетлі та Ріно у США, та в містечку Корк в Ірландії для підтримання високого стандарту якості продукції. На сьогодні бренд Platypus визнають одним з лідерів світового ринку, що створює питні системи для спорту і туризму.