Новинки

THERM-A-REST

Історія Therm-a-Rest розпочалась в 1971 році в Сіетлі, коли друзі-однодумці, інженери компанії Boeing об'єдналися, щоб створити продукт, який зробить перебування на відкритому повітрі максимально комфортним, приємним та продуктивним і допоможе людям ще більше насолоджуватися горами та дикими місцями.

Як альпіністи Джим Лі, Ніл Андерсон та Джон Берроуз з власного досвіду розуміли, наскільки важливим є якісний нічний сон під час перебування в горах і бачили створення найкращого спального килимка ключем до розв'язання цього питання.

На той момент Джон був інженером в аерокосмічній корпорації Boeing Company. Двоє його друзів, співзасновники Джим та Ніл, щойно втратили роботу через легендарно відомі звільнення компанії Boeing, внаслідок яких Сіетл зупинився в кінці 60-х – на початку 70-х років. Джон запропонував друзям зосередитися на розробці легшого, зручнішого та міцнішого спального килимка своєї мрії.

Осяяння прийшло до Джима Лі, одного з засновників компанії, коли той працював в саду. Почувши, як повітря виходить із його дірявої пінкової подушки, Джим побачив можливість.Використавши прес для сендвічів, він запечатав піну з відкритими порами тканиною. В результаті було зроблено висновок, що якщо пінку з відкритими порами розмістити в герметичній камері, клапан може регулювати внутрішній тиск повітря. Комбінація піни та повітря ізолює тепло, забезпечуючи людині, яка відпочиває на такому килимку, тепло та комфорт. Більш того, властивість стисненого спіненого матеріалу відновлювати свою форму при доступі повітря, могла б дозволити килимку“самонадуватися”.

Рік потому, провівши безліч польових випробувань, вони досягли дизайну, який пропонував значно вищий рівень комфорту та продуктивності, ніж всі, що існували раніше. Джон назвав його «Therm-a-Rest», була подана заявка на патент і ближче до 1972 року килимок Therm-a-Rest був на шляху до того, щоб стати неодмінною частиною спорядження для мільйонів любителів активного відпочинку.

Therm-a-Rest продовжує активно розвиватися, тримаючись на лідерських позиціях в інноваціях - відкриває виробниче та торгове підприємство в Ірландії, створює оновлений дизайн килимків, вперше у світі представляє інтеграцію килимка та спального мішка, жіночий матрац та отримує численні нагороди за свою продукцію.

Сьогодні Therm-a-Rest залишається світовим лідером у сфері забезпечення комфорту на відкритому повітрі та пропонує широкий асортимент інноваційних продуктів, який включає надувні похідні килимки, спальні мішки, ковдри, подушки, сидіння, дитячі ліжечка та спальні системи.