Новинки

TSL

Інновації TSL Outdoor – частина історії снігоступів. Вважається, що снігоступи були створені понад 10 тисяч років тому як геніальний засіб пересування та полювання. Це був інстинктивно винайдений спосіб ефективного розподілення ваги тіла на снігу. Снігоступи робили із дерев’яних рам, скріплених між собою шкіряними ременями або шкурами тварин.

Снігоступи зазнали свою першу масштабну революцію лише в 1981 році, коли компанія TSL була створена у французькому місті Тон, в самому серці Альп. Засновник TSL щойно повернувся з поїздки до Північної Америки, де відкрив для себе снігоступи. Натхненний дерев’яними снігоступами, він вирішив виготовити їх із пластику. Так народилася JCB, перша модель снігоступів, яка використовувалась для відпочинку та занять спортом.

В 90-х роках минулого століття компанія TSL розробила 225 RANDO, перші снігоступи із шарнірним кріпленням, яке поєднує в собі комфорт, технічний дизайн та міцну опору для ніг. Його унікальна форма у вигляді пісочного годинника забезпечувала комфорт під час ходьби та стала пізнаваною особливістю всіх снігоступів бренду. Ця модель отримала миттєвий успіх і досі має найбільший попит у світі.

В результаті ентузіазму та постійних поліпшень, таких як системи Step-In, Up & Down, підйоми п’ят та ін., які дозволяють ходити на будь-якій місцевості, снігоступи TSL відправились у подорож далеко за межі Франції та почали експортуватись в інші країни Європи та Японію. За підтримки бренду був організований європейський кубок з перегонів на снігоступах.

Незабутнім роком для TSL Outdoor став 2013. Відтоді як були винайдені снігоступи, людині доводилося адаптувати свій крок до їх структури та форми. TSL змінює правила та представляє першу модель снігоступів, які адаптуються до кроку користувача та місцевості, по якій він іде. TSL ретельно розробили всі точки стикання, гнучкість, легкість та зчеплення таким чином, щоб забезпечити природну ходу по снігу. Через 10 тисяч років снігоступи нарешті в повному симбіозі з природою. Саме тому ця модель отримала назву TSL SYMBIOZ.

Сьогодні TSL Outdoor є світовим лідером у виробництві снігоступів, а також спеціалізується на виробництві лижних палиць, палиць для походів, бігу по пересіченій місцевості та скандинавської ходьби. В асортименті бренду також представлені снігові санки, включаючи Yooner, захисні гетри, наплічники та фляги.

TSL Outdoor повністю контролює своє виробництво – від лиття пластмаси до кінцевої збірки. Команда винаходить інноваційні концепції для всіх продуктів, завдяки чому бренд має 60 патентів по всьому світу. Дбаючи про довкілля, TSL оптимізують дизайн своїх продуктів, щоб мінімізувати їх вплив, наприклад, використовують матеріали із переробленого поліестеру, а виробництва компанії працюють на 100% відновлювальній електроенергії.