Новинки

WILDO

Wildo – шведська компанія, яка створює максимально легкий, міцний та компактний посуд для туристів та любителів активного відпочинку.

Поєднуючи багаторічний досвід із новаторськими ідеями, Wildo виробляє всі види посуду та аксесуарів, які можуть знадобитися під час походу – чашки, миски, тарілки, фляги та столове приладдя.

Надзвичайно функціональний, перевірений десятиліттями посуд Wildo цінується мандрівниками та туристами по всьому світу.

Історія Wildo розпочалась в 1979 році у Швеції, коли Інгвар Свантессон зрозумів, що настав час покращити умови для туристів та любителів активного відпочинку, скоротивши до мінімуму кількість спорядження без збитків для функціональності чи якості.

Інгвар поділився своїм баченням з колишнім капітаном шведської армії Яном Андерссоном і вони об’єдналися, щоб створити функціональний, легкий та міцний похідний посуд. Разом вони представили нову еру посуду та аксесуарів у світі активного відпочинку.

Спираючись на свій армійський досвід, Ян розумів, що конструкція спорядження має бути простою, щоб стабільно працювати в будь-яких умовах. Адже, менше деталей означає менше можливостей, що щось може піти не так. Функціональність посуду мала вирішальне значення. Він мав бути максимально легким, міцним та компактним.

Прагнучи забезпечити високі стандарти в процесі проєктування та виробництва і намагаючись знизити їх вплив на довкілля, дует вирішив розпочати виробництво у своєму рідному місті Бурос в Швеції.